Срочно!! Автомобіль протягом 20хв рухався рівномірно на північ із швидкістю 72 км/год і

повернувши на схід, їхав рівномірно із швидкістю 10 м/с ще 1год. Визначте модуль переміщення автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Панов Валерий.

Відповідь:  приблизно 43 км

Пояснення:

Дано:

∨₁= 72 км/год=20 м/с          Переміщення - це впочаткове положення

V₂ = 10 м/с                            тіла з кінцевим.  Маємо прямокутний

t₁ = 20 хв = 1200 с               трикутник з сторонами ∨₁t₁ і V₂t₂.

t₂ = 1 год = 3600 с               Нам треба знайти гіпотенузу, вона і

                                             буде переміщенням.

S - ?                                       S = \sqrt{(V_{1}t_{1} ) ^{2} + (V_{2}t_{2} ) ^{2}}}

                                              S = \sqrt{(20*1200)^{2} + (10*3600)^{2}}

                                              S = 43266 (м)