Автомобіль протягом 20 сек рухався рівномірно на північ зі швидкістю 72 км/год і повернувши на схід

їхав рівномірно зі швидкість 10 м/с ще 1/120год Визначіть модуль переміщення автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Старков Алексей.
20*(72/3.6)=400 м. 1/120 год = 30с 30*10=300м
х=під коренем 300квадрад+400квадрад=500