Автомобіль протягом 30 с рухався рівномірно на північ зі швидкістю 72 км/год і повернувши на

схід,їхав рівномірно зі швидкістю 10м/c ще 30 секунд визначити модуль переміщення автомобіля 50 БАЛЛОВ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Осташко Кристина.

Ответ:

модуль дорівнює 15

Объяснение:

км/год перетворюємо в м/с 72км/год=20м/с

20*30=600,

10*30=300,

600+300=900

900-ділимо на час який ми додамо 30+30=60

тоді 900/60=15