Автомобіль протягом 30 с рухався рівномірно на північ зі швидкістю 72 км/год і повернувши на

схід,їхав рівномірно зі швидкістю 10м/c ще 30 секунд визначити модуль переміщення автомобіля 40 БАЛЛОВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Моторина Елена.

Ответ:

20*(72/3.6)=400 м. 1/120 год = 30с 30*10=300м

х=під коренем 300квадрад+400квадрад=500

Объяснение: