Вага тіла, виготовленого з міді =178 Н(ньютон) . Знайдіть об'єм цього тіла, якщо густина міді

8900кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Гречанник Влад.
V=m/p
m=P/g
m=178/9.81=18.14 кг
V=18.14/8 900=0.002 м куб