вантажопідйомність бензину 2 т. Який об'єм бензину можна перевезли на ній 32 рейси? ( густина

бензину 800 кг/м3)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Артём.

Найдем массу бензина 2*32=64 (т.)

m=ρV

V=m/ρ  V=64000 кг/800 кг/м³=80 м³

ответ 80 м³