У сполучених посудинах установився однаковий рівень води. Над водою в лівому коліні є стовпчик

гасу заввишки 12 см, у пра- вому стовпчик бензину. Визначте висоту бензину. Густина гасу 800 кг/м3, бензину — 700 кг/м3. Якщо можна зробіть детальний розвязок

Ответы на вопрос

Отвечает Собкалова Марина.

Ответ:

лох

Объяснение:

Дано: m = 12 см = 120 мм = 10°Сc = 800 мл/ (кг.°C)m2 = 1 кг = 100°С са = 390 Дж/(кг °C)t=? Стовпчик бензену :Q+ = cm, (t - t) = 800.0.3.(t10) 1260 (t-10)= 1260 t-12600 = (мл)гасу густина гасу :Q2 = cz.mz.(tz - t) =390-1(100) 39000 390-tПрирівнюєм: 1260-t12600 39000 390-t1650-t = 51600t = 51600/1650= 2100(мл/кг)