У сполучених посудинах міститься ртуть.У ліве коліно налили шар рідини висотою 20см а в праве шар

води висотою 16 см.Визнач густину рідини яку налили в ліве коліно якщо рівень ртуті в посудинах не змінився (p=1000кг/м³) ПОМОГИТЕ МРОЧНОУ сполучених посудинах міститься ртуть.У ліве коліно налили шар рідини висотою 20см а в праве шар води висотою 16 см.Визнач густину рідини яку налили в ліве коліно якщо рівень ртуті в посудинах не змінився (p=1000кг/м³)ПОМОГИТЕ СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Анна.

Ответ:

Объяснение:

ρ₁·g·h₁ = ρ₂·g·h₂

ρ₁·h₁ = ρ₂·h₂

ρ₁ = (h₂/h₁)·ρ₂

ρ₁ = (16/20)·1000 = 800 кг/м³