Нижню частину сполучених посудин наповнили ртуттю, в ліве коліно налили олію, а в праве - воду,

висота стовпчика якої 20 см. якої висоти має бути стовпчик олії, щоб рівень ртуті в посудинах не змінився? Даю 50 балів, допоможіть, будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Тойболатов Санжар.

Ответ: 21,74см

Объяснение:

Дано:

h1=20cм

ρ1=1000кг/м³

ρ2=920кг/м³

------------------

h2-?

h1/h2=ρ2/ρ1

h2=h1*ρ1/ρ2=20*1000/920=21,74см