ДУЖЕ ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!!!! Розвязати з поясненням завдання: Гас краплями витікає з бюретки

через отвір діаметру 2 мм, при цьому краплі падають одна за одною з інтервалом 1 с. За скільки часу викапає 25 см2 гасу? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Несин Артём.

Ответ:≈7.96*10^6

Объяснение:

Для розв'язання даного завдання, спочатку знайдемо об'єм газу, який витікає за одну краплю.Отримаємо діаметр отвору, який дорівнює 2 мм. Радіус отвору можна визначити як половину діаметра, тобто 1 мм або 0.001 м.Площа поперечного перерізу краплі може бути знайдена за формулою площі круга:A = πr^2де A - площа, r - радіус.Підставимо відповідні значення:A = π(0.001 м)^2 ≈ 3.14 × 10^(-6) м^2Далі, нам відомо, що краплі падають з інтервалом 1 секунда. Тому кількість крапель, що викапають за одну секунду, можна обчислити як обернене значення цього інтервалу:1 сек / 1 сек/крапля = 1 крапля/секТаким чином, за одну секунду викапає 1 крапля газу.Тепер, щоб знайти час, за який викапає 25 см^2 газу, ми повинні врахувати площу краплі. Для цього ми використаємо пропорцію:25 см^2 / A = x сек / 1 крапляДе x - кількість крапель, яка викапає 25 см^2 газу.Підставимо відповідні значення:25 см^2 / (3.14 × 10^(-6) м^2) = x сек / 1 крапляx ≈ (25 см^2) / (3.14 × 10^(-6) м^2) ≈ 7.96 × 10^6 крапель