100 баллов! Визначити ККД атомної електростанції, якщо за хвилину в її реакторах спалюють 3,6 г

Урану -235. Загальна вихідна потужність генераторів електростанції становить 1600 МВт. Вважати, що при поділі одного ядра Урану виділяється енергія 32∙10-12Дж. Число Авогадро NA = 6∙1023 1/моль. Відповідь дати у відсотках з точністю до цілих. У відповіді ввести лише число без жодних позначень.

Ответы на вопрос

Отвечает Истранина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

дано M=235 г/моль        t=60с   P=1600МВт    η-?

найдем число ядер урана

N=m*Na/M=3.6*6*1023/235=0.091 *1023 =9.1*1021

при делении 1 ядра выделяется энергия Е1 = 32*10-12 Дж

полная энергия W=E1*N=32*10-12*9.1*1021=291.2*109 Дж = 291.2ГДж

η= P*t/W

η=1,6*109 *60/291,2*109  =0,33

ответ η=33%

η- кпд