Кран піднімає рівномірно вантаж масою 5 т на висоту 10 м за 20 с яку потужність розвиває кран


Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

Мощность Р=А/t=mgh/t=5 000 * 10 * 10/20=

50 000 Дж/2 с=25 000 Вт=25 кВт  -  это ответ))