1.Яку роботу виконує підйомний кран, який піднімає деталь масою 5 тон на шостий поверх? Висота

одного поверху становить 3 м. 2. Яка потужність учня масою 45 кг, який за 0,5 хвилини піднімається на десятий поверх будинку? Висота одного поверху становить 250 см. 3. Якої потенціальної енергії набуло сталеве тіло об’ємом 400 см 3 підняте на висоту 0,3 кілометра? 4. Тіло масою 2 кг має кінетичну енергію 196 Дж. Яка швидкість цього тіла? 5.Із пістолета виконали постріл вертикально вгору. На яку висоту підніметься куля, якщо початкова швидкість пострілу становить 400 м/c. Опором повітря знехтуйте. 6. До меншого плеча важеля, яке має довжину 36 см. прикладено силу 80 Н. Якої довжини має бути більше плече важеля, якщо до нього прикладено силу 5 Н і важіль знаходиться в рівновазі. 7. Знайти ККД підйомника, який виконуючи роботу 500 Дж, піднімає тіло масою 2 кг на висоту 5 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Ипатова Ульяна.

Ответ:

1. 0,9 МДж

2. 375 Вт

3. 0,936 МДж

4. V =14 м\с

5.h=8000 м

6.L2=5,76 м

7. n=20

Объяснение

1.A=Δ W мех.=mgh

A=6mgh=6·5000·10·3=900000 Дж=0,9 МДж

2.P=A÷t

A=Δ W мех. =mgh

A=10 mgh

P=10mgh÷t=10·45·10·2,5м÷30 с=375 Вт

3.W пот.=mgh

m=V p.=7900-7700 км\м³

W пот.=рVgh=7800·0,04м³·10·300 м=936000 Дж=0,936МДж

4.Е=\frac{mv}{2}

E K=mv²÷2

E p=E k

mgh=mv²÷2

h=v²÷2g=160000÷20=8000м

6.L2=\frac{F1L1}{F2}=\frac{80*0,36}{5}=5,76м

7.n=\frac{2*10*5}{500}·100=\frac{10}{50}·100=0,2·100=20

Пожалуста)