Даю 50 баллов!!! Яку кінетичну енергію має велосипедист, маса якого разом з велосипедом становить

86 кг, і швидкість руху якого дорівнює 6 м/с? (Округліть до цілого числа). Відповідь: кінетична енергія велосипедиста дорівнює ? кДж.. 2.Тіла, які взаємодіють між собою, мають енергію, якщо вони здійснюють?. 3. Енергія — це ... (продовжи і обери правильну відповідь) -фізична величина, що показує швидкість виконання роботи -сила, з якою тіло внаслідок земного тяжіння діє на опору або підвіс -фізична величина, що показує, яку роботу може зробити тіло 4. Чим меншу роботу може виконати тіло, тим ? енергію воно має. 5. Енергія вимірюється у джоулях.? (запиши вірно або невірно) 6.Щоб знайти кінетичну енергію, треба: -знайти відношення корисної роботи до повної -перемножити прискорення вільного падіння, масу тіла і висоту, на яку піднято тіло -помножити модуль сили, яка обертає тіло, на її плече -потужність помножити на час, протягом якого здійснилася ця робота -роботу поділити на час, протягом якого здійснена ця робота -взяти половину добутку маси тіла на квадрат швидкості руху тіла 7. Доповни формулу: F=g⋅? 8. За одиницю потенціальної енергії беруть 1 ?. . (впиши слово кирилицею)

Ответы на вопрос

Отвечает Кожабаев Канагат.

1) Ek=mV²/2=86*6²/2=1548 Дж=1,548 кДж.

2) Если они могут совершить работу. (Вопрос не очень поняла).

3) - 3.

4) ...меньшую...

5) верно.

6) последнее. Ek=mV²/2.

7) F=mg

8) 1 Джоуль.