Для переміщення по підлозі тіла масою 15 кг, до нього прикладають горизонтальну силу 60 Н. Знайдіть

коефіцієнт тертя між тілом та підлогою. Дам 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Алексей.

Ответ:    При равномерном движении сила тяги равна силе трения.

Дано:

масса15кг,сила 60Н,g-10Н/кг

м (коєффициєнт трения)?

F=N/м          м=F/N        N=F=mg

N-сила нормальной реакции опоры

м=F/mg

м=60Н / 15кг*10Н/кг =60/150=0,4

Объяснение: