Через провідник, на кінцях якого напруга 24 В за 15 хв пройшов електричний заряд 90 Кл. Який опір

провідника? (Это задачка)

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Вадим.

Ответ: 240 Ом

Объяснение:

15хв=15*60=900 с

I=q/t=90 Кл/ 900 с = 0,1 А

I=U/R виразимо R, R=U/I=24 В/ 0,1 А = 240 Ом (за законом Ома)