Задачу з дано будь ласка)) Якої місткості потрібно взяти посудину ,щоб в неї можна було налити 35

кг бензину??

Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Даша.


m=35 кг   po=710 кг/м3     V=?

m=po*V       V=m/po=35/710=0.05 м3    (50 л)

===================