Газ стискають від об‘єму 6л до 4л. Тиск при цьому зростає на 2•10(5степень) Па. Яким був початковий

тиск?

Ответы на вопрос

Отвечает Блохин Семен.

Якщо температура стала, то справедлива рівність:

Тиск1*об'єм 1= тиск2* об'єм 2

А тиск2= тиск1+2*10 в 5 степені, підставивши отримуємо те, що на рисунку.