Газ ізотермічно стискають від 4л до 3л. Тиск газу при цьому підвищився на 200 кПа. Яким був

початковий тиск газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлишин Данил.

Ответ:

600

Объяснение:

оскільки газ стискають ізотермічно, то

p1/p2 = v2/v1

p1/p1+200 = 3/4

4p1 = 3p1 + 600

p1 = 600