Підйомний кран рівномірно піднімає вантаж з масою 3 т за 0,5 хв. Потужність крана 10кВт. Яку роботу

виконав кран (точніше,сила,з якою кран діє вантаж) На яку висоту був піднятий вантаж?

Ответы на вопрос

Отвечает Шерстюк Миша.

Ответ:

V=s/t

t=18мин=0,3ч

s=16км

v=16/0,3

v=53⅓км/ч

s=16км=16000м

t=18мин=1080с

v=16000/1080

v=14,81м/с

m = ρ * V

В данном случае m = 54 г, ρ = 2,7 г/см³, поэтому

V = m / ρ = 54 / 2,7 = 20 см³

Отвечает Петрикович Вася.

1 відповідь

m = ρ * V

В данном случае  m = 54 г,  ρ = 2,7 г/см³, поэтому

V = m / ρ = 54 / 2,7 = 20 см³

2 відповідь

t = 2с

g = 10 м/с²

найти:

h = ?

h = gt²/2

h = 10м/с² * 4с² / 2

h = 40м / 2

h = 20м

Пояснення: