Кран піднімає рівномірно вантаж масою 5 т на висоту 10 м за 20 с. Яку потужність розвиває кран?


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

P=A/t=mgh/t

P=(5 000*10*10)/20=25 000 (Вт)