Жаяу адам алдымен оңтүстікке қарай 5 км , содан соң шығысқа қарай тағы да 12км жүрді . Оның жасаған

орын ауыстыруының модулі неге тең ?

Ответы на вопрос

Отвечает Любчак Ася.
Путь:
L = 5+12 = 17 км

Перемещение найдем по теореме Пифагора:
S = √ (5²+12²) = √ (25+144) = √ 169 = 13 км