Ділянка кола складається з двох послідовно з'єднаних провідникiв, опори яких дорівнюють 40 Ом і 60

Ом. Напруга на ділянці 60 в. Яка кількість теплоти виділиться на кожному з резисторів за 1 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Манько Дима.

Відповідь:

I= U/R
R=R1+R2
I= 60/120=0.5A
U=I*RR
U1=0.5*450=15В11=/25 B
U2=0.5*670=25В35B B

Пояснення: