6. Чому дорівнює маса тіла, яке Земля притягує з силою 350 Н? 7. Пружина жорсткістю 500 Н/м під

дією вертикально підвішеного тіла розтяглася на 4 см. Визначте масу цього тіла. ІV рівень 8. Брусок масою 2 кг рівномірно тягнуть по столу за допомогою горизонтальної пружини жорсткістю 50 Н/м. Чому дорівнює видовження пружини, якщо коефіцієнт тертя між бруском і столом становить 0,25?

Ответы на вопрос

Отвечает Панюкова Аня.

Ответ:

На малюнку буде показано дві сили сила пружності і сила тяжіння, які будуть врівноважувати один одного а значить

Fупр=Fтяж     k*(дельта l)=m * g де g прискорення вільного падіння g=10 м / с^2

m=k*(дельта l) / g=(500*0,04)/10=2 кг (дельта l)=0,04, т. к 4см=0,04 м

Відповідь: m=2 кг     как-то так

Объяснение: