Брусок масою 3 кг за допомогою пружини жорсткістю 60Н/м рівномірно тягнуть вздовж столаю. Чому

дорівнює видовження пружини, якщо коефіцієнт тяртя між бруском і столом 0,2? завд. 2 По горизонтальному столі рівномірно тягнуть ящик масою 10 кг. Яку мінімальну силу вздовж стола потрібно при цьому прикладати, якщо коефіцієнт тертя ковзання між ящиком і столом дорівнює 0,3?

Ответы на вопрос

Отвечает Поемшин Роман.
1) F=k*x
F=μmg
x=μmg/k
x=0.2*3*9.8/60=

2) F=μmg = 0.3*10*9.8=