У ліве коліно сполучених посудин налита вода (густина води 1000 кг/м3), у праве – гас (густина гасу

800 кг/м3). Висота стовпа гасу дорівнює 20 см. Обчисліть, на скільки рівень води в лівому коліні нижчий, ніж верхній рівень гасу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Симонова Аня.

Ответ:

16 см

Объяснение:

ρ_1=800 кг/м^3 ; ρ_2=1000 кг/м^3 ; h_1=20 cm ; h_2=?

За властивістю сполучених посуден:

ρ_1/ρ_2=h_2/h_1 ⇒ h_2=800*20/1000=16 см