Даю не мало балов, если решишь лудший)) 8. Для ванни необхідно приготувати воду з температурою 36

°С. З гарячого крана змішувача йде вода, яка має температуру 80 °С, а з холодного 12 °С. Скільки потрібно взяти гарячої води, щоб приготувати ванну, якщо для цього буде потрібно 186 кг холодної води?

Ответы на вопрос

Отвечает Пигасов Макар.

Ответ:

101,45кг

Объяснение:

Дано:

t=36°C

t1=80°C

t2=12°C

m2=186кг

========

m1-?

cm1(t-t1)=cm2(t2-t)=>

m1=(m2(t2-t))/(t-t1)=

=(186(12-36))/(36-80)=101,45кг