СРОЧНО ПЛИЗ!!! Для ванни необхідно приготувати воду з температурою 18 °С. З гарячого крана

змішувача йде вода, яка має температуру 40 °С, а з холодного має температуру 4 °С. Скільки потрібно взяти гарячої води, щоб приготувати ванну, якщо для цього буде потрібно 98 кг холодної води? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюков Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t=18°C

t1=40°C

t2=4°C

m2=98кг

Знайти:

m1-?

m1(t-t1)=m2(t2-t)=>

m1=(m2(t2-t))/(t-t1)=(98(4-18)/(18-40)=62,4кг