1) Яку масу сталі можна нагріти на 25 °С, надавши їй 3 кДж теплоти? (ЗАДАЧА ПОВИННА БУТИ З УМОВОЮ)

2) Для ванни необхідно приготувати воду з температурою 36 °С. З гарячого крана змішувача йде вода, яка має температуру 80 °С, а з холодного – 8 °С. Скільки потрібно взяти гарячої води, щоб приготувати ванну, якщо для цього буде потрібно 196 кг холодної води? ПОЯСНЕННЯ і УМОВА ДО ЗАДАЧІ

Ответы на вопрос

Отвечает Курочкин Макс.

Ответ: 0,24кг; 124,7°C

Объяснение:

Дано:

Δt=25°C

Q=3кДж=3000Дж

с=500Дж/кг°С

----------------------

m-?

Q=c*m*Δt

Отсюда:

m=Q/(c*Δt)=3000/(500*25)=0,24кг

Дано:

t=36°C

t1=80°C

t2=8°C

m2=196кг

----------------

m1-?

t=(t1*m1+t2*m2/(m1+m2)

t*m1+t*m2=t1*m1+t2*m2

Подставляем числовые значения и получим:

36m1+36*196=80m1+8*196

36m1+7056=80m1+1568

44m1=5488

m1=124,7°C