Яка вага цукру, що міститься у мішку об'ємом 500см³, якщо густина цукру 1600 кг/м³​


Ответы на вопрос

Отвечает Бака Глеб.

Відповідь:

0,8кг.

Пояснення:

Об'єм цукру у мішку дорівнює 500 см³. Щоб перевести цей об'єм у кубічні метри, потрібно поділити його на 1000000 (1 м³ = 1000000 см³):

500 см³ = 500/1000000 м³ = 0.0005 м³

Тепер можна визначити масу цукру в кілограмах, використовуючи густину:

маса = об'єм × густина

маса = 0.0005 м³ × 1600 кг/м³ = 0.8 кг

Отже, у мішку об'ємом 500 см³ міститься 0.8 кг цукру.