Для ванни необхідно приготувати воду з температурою 40°С. З гарячого крана змішувача йде вода, яка

має температуру 80°С, а з холодного 10°С. Скільки потрібно взяти холодної води, щоб приготувати ванну, якщо для цього буде потрібно 120 кг гарячої води? У відповідь записати тільки число

Ответы на вопрос

Отвечает Чинилова Екатерина.

Ответ:

Відповідь:

Дано:

0=36*C

t1=80*C

t2=8*C

m2=196 кг

m1-?

Q1=m2c(0-t2)-забрала тепло

Q2=m1c(t1-0)-віддала тепло

m2c(0-t2)=m1c(t1-0) - дальше раскрываем скобки и т.д.

в итоге выходит такая формула

       m20-m2t2

m1=      t1-0        

m1= 124,7 кг

Объяснение:

Отвечает Волков Ваня.

Відповідь:

124.73 кг

Пояснення: