Амплітуда сили струму в контурі – 1 мА, максимальний заряд – 10 мкКл. Визначте період і частоту

коливань.   

Ответы на вопрос

Отвечает Пушляков Даниил.
Im=10^-3 A     qm=10^-5 Кл    T=?    v=?
===
Im=qm*ω=qm*2*π/T
T=2*π*qm/Im=2*3.14*10^-5/10^-3=6.28*10^-2 c
v=1/T=1/(6.28*10^-2)≈16≈ Гц
================================