2.   У коло ввімкнені послідовно три провідники опорами 5,

6 і 12 Ом відповідно. Яка сила струму в колі і яку напругу прикладено до кінців кола, якщо напруга на другому провіднику 1,2 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Дарья.

I=I1=I2=I3

I2=U2/R2

I2=1,2/6=0,2 (A)

U=IR

R=5+6+12=23 (Ом)

U=0,2*23=4,6 (B)