Пару води масою 13,33кг , взятої при температурі98,35°С. Скільки енергії вона

передасть навколишньому середовищу при конденсації і подальшому охолодженні до 34,4°С​

Ответы на вопрос

Отвечает Тараненко Виолетта.
Для визначення кількості енергії, яку пара води передасть навколишньому середовищу під час конденсації і подальшого охолодження, можна використовувати тепловий розрахунок, використовуючи закон збереження енергії.

Спершу розрахуємо кількість тепла (Q1), яку пара води втратить під час конденсації:

Q1 = m * L, де
m - маса пари води (13,33 кг),
L - теплота конденсації води при 100°C (при нормальних умовах це близько 2260 кДж/кг).

Q1 = 13,33 кг * 2260 кДж/кг = 30 148,8 кДж

Тепер розрахуємо кількість тепла (Q2), яку пара води втратить під час подальшого охолодження від 100°C до 34,4°C. Для цього використаємо формулу:

Q2 = m * c * ΔT, де
c - специфічна теплоємність води (приблизно 4,18 кДж/(кг°C)),
ΔT - зміна температури (100°C - 34,4°C = 65,6°C).

Q2 = 13,33 кг * 4,18 кДж/(кг°C) * 65,6°C = 36 603,71 кДж

Тепер знайдемо загальну кількість енергії, яку вода втратила під час конденсації і охолодження:

Q = Q1 + Q2 = 30 148,8 кДж + 36 603,71 кДж = 66 752,51 кДж

Отже, пара води передасть навколишньому середовищу приблизно 66 752,51 кДж енергії під час конденсації і охолодження.
Отвечает Федів Антон.

Ответ:

13,33кг-(98,35⁰С + 34,4⁰С)=-119,42

Объяснение:

я думаю что это правельно