За який час м’яч , що почав своє падіння без початкової швидкості, подолає шлях 20м?


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Вика.
H = 20 м
g = 10 м/с²
____________
t - ?


h = \frac{gt^2}{2}
\\\\t =  \sqrt{\frac{2h}{g}}
\\\\t =  \sqrt{\frac{2*20}{10}}=2