Реши уравнения. 258х + 2x - 80 = 700 50x+40x=540​


Ответы на вопрос

Отвечает Рягузова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Давайте спочатку розв’яжемо рівняння 258x + 2x - 80 = 700 для x:

Комбінуючи подібні доданки в лівій частині, отримуємо:

260x - 80 = 700

Додавши 80 до обох сторін, отримаємо:

260x = 780

Розділивши обидві сторони на 260, отримаємо:

х = 3

Тепер давайте розв’яжемо рівняння 50x + 40x = 540 для x:

Комбінуючи подібні доданки в лівій частині, отримуємо:

90x = 540

Розділивши обидві сторони на 90, отримаємо:

х = 6

Отже, розв’язками двох рівнянь є:

х = 3 і х = 6

Отвечает Хайруллаева Асие.

Ответ:

1)260x-80=700

260x=700+80

260x=780

x=3

2)90x=540

x=6