1.56. Щоб засіяти 1 м² землі, потрібно 20 г насіння газонної трави. Кілограм такого насіння коштує

250 грн. Скільки грошей потрібно витратити, щоб засіяти газонною травою круглу ділянку радіусом 5 м, якщо насіння трави продається в пакунках по 1 кг? ДАЮ 100 БАЛОВ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусманова Альмира.

Ответ:

500 грн

Пошаговое объяснение:

1)

Найдем площадь участка круглой формы:

R = 5 м

π = 3,14

S = πR²

S = 3,14 * 5² = 3,14 * 25 = 78,5 м²

2) 78,5 * 20 = 1570 (г) - потребуется семян, чтобы засеять данный участок

3) 1 кг = 1000 г

1570 г = 1 кг + 570 г

Так как семена продаются в пакетах по 1 кг, то для того чтобы засеять данный участок, нужно будет купить 2 пакета семян

2 * 250 = 500 (грн) - нужно будет заплатить за семена .

Отвечает Рудь Катя.

Ответ:

Площа круглої ділянки обчислюється за формулою S = πr², де r - радіус круглої ділянки. У нашому випадку, радіус дорівнює 5 метрам, отже:

S = π * (5 м)² ≈ 78,54 м²

Тепер ми знаємо площу ділянки. Для засіву 1 м² потрібно 20 г насіння газонної трави, отже, для всієї ділянки нам потрібно:

20 г/м² * 78,54 м² ≈ 1570,8 г насіння

Оскільки насіння продається в пакунках по 1 кг, нам потрібно придбати 2 пакунки (1 кг + 1 кг) насіння для засіву всієї ділянки.

За 1 кг насіння потрібно заплатити 250 грн, отже, за 2 кг:

2 кг * 250 грн/кг = 500 грн

Отже, потрібно витратити 500 грн, щоб засіяти газонною травою круглу ділянку радіусом 5 метрів.