Щоб засіяти 1 квадратний метр землі, потрібно 20 г насіння газонної трави. Кілограм такого насіння

коштує 150грн. Скільки коштів знадобиться,щоб засіяти газонною травою круглу ділянку радіусом 20м.

Ответы на вопрос

Отвечает Лудченко Сануся.

Ответ:188400

Пошаговое объяснение:

Sкола= πR^2;

S=3,14×400=1256 м^2

150×1256=188 400 грн