СП „Фрукtone” планує вийти на ринок певного регіону країни з новим видом безалкогольних напоїв –

фруктово-молочним коктейлем із додаванням морозива. Визначте місткість ринку для даного товару в цьому регіоні, якщо відомі наступні дані: – чисельність населення даного регіону = 35 300 осіб; – середньомісячний дохід на душу населення = 1 439 грн.; – питома вага коштів, що їх витрачають з отриманого доходу на продукти харчування = 38%; – питома вага коштів, що їх витрачають із продуктів харчування на напої = 20 %; – питома вага коштів, що їх витрачають на безалкогольні напої = 50 % – питома вага коштів, що їх витрачають на прохолоджувальні напої = 50% від безалкогольних напоїв; – питома вага коштів, що їх витрачають на фруктово-молочні коктейлі = 35%.

Ответы на вопрос

Отвечает Сницаренко Яков.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)1439:100*38=546.82(грн) тратит в среднем один человек на продукты

2)546.82:100*20=109.364(грн) тратит в среднем один человек на напитки

3)109.364:2=54.682(грн) тратит в среднем один человек на безалкогольные напитки

4)54.682:100*35=19.1387(грн) тратит в среднем один человек на фруктово-молочные коктейли

5)19.1387*35300=675596.11(грн) місткість ринку для даного товару в цьому регіоні