(2б.) Знайдіть сторони прямокутника,якщо вони відносяться,як 2:3,а його площа дорівнює 96см.²?​


Ответы на вопрос

Отвечает Малышко Вика.

Ответ:

8 м,  12 м.

Объяснение:

Знайдемо коефіціент пропорційності з рівняння

2х*3х=96;  6х²=96;  х²=16;  х=4.

4*2=8 м ширина прямокутника

4*3=12 м довжина прямокутника