ДАМ 100 БАЛЛОВ!!!! У кафе мережі «Арома-кава» продаються тістечка, штрудель і печиво, причому за

добу тістечок продається у п’ять разів більше, ніж порцій штруделя і у три рази більше, ніж порцій печива. 1. На скільки відсотків більше тістечок, ніж порцій печива, продається за добу? 2. Скільки тістечок продається за добу, якщо печива продається на 50 порцій більше, ніж штруделя?

Ответы на вопрос

Отвечает Латишева Вiкторiя.

Відповідь:

За добу продається 375 тістечок.

Тістечок за добу продається на 200% більше ніж печіва.

Покрокове пояснення:

х - кількість тістечок

х / 5 - кількість штруделя.

х / 3 - кількість печіва.

х / 3 - х / 5 = 50

( 5х - 3х ) / 15 = 50

2х = 50 × 15 = 750

х = 375 - кількість тістечок.

х / 5 = 375 / 5 = 75 - кількість штруделя.

х / 3 = 375 / 3 = 125 - кількість печіва.

Печіва - 125 - 100%

Тістечок - 375

Тістечок більше ніж печіва на

375 - 125 = 250 - у%

у = 250 / 125 × 100% = 200%