фізичне тіло здійснює 20 повних коливань за 10 с.відстань між сусідніми горбами хвиль

становить 120 см.визначте швидкість поширення хвиль.

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.
120 см=1,2 м
Сначала найдём период колебаний: 
T= \frac{t}{N} = \frac{10}{20}=0,5c
Затем узнаём скорость:
v= \frac{l}{T}= \frac{1,2}{0,5}=2,4   м/с