Площа малого поршня 5 см2, а площа великого 1000 см2. З якою силою потрібно подіяти на малий

поршень, щоб домкрат зміг підняти вантаж масою 1000кг?  ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Дано:

S1 = 5см² = 0,0005м²

S2 = 1000см² = 0,1м²

m = 1000кг

F1 – ?

^ – степень

Решение:

F1/S1 = F2/S2

F1 = F2 * S1/S2

F2 = Fв = mg = 1000 * 10 = 10^4

F1 = 10^4 * 0,0005/0,1 = 5/0,1 = 50 Н

Ответ: F1 = 50 Н