Терміново! Даю 100 балів за 1 задачу. Визначити швидкість v1, поширення електромагнітних хвиль з

довжиною λ1 = 1,6x10^-5 м у певному середовищі, якщо у середовищі з діелектричною проникністю ε = 9 довжина цих хвиль λ2 = 3,2x10^−5 м. Магнітна проникність μ обох середовищ дорівнює одиниці.Треба повне розв'язання ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нечипоренко Григорий.

λ₂ = λ₀ / n

n = √ (ε·μ) = √ (9·1) = 3

λ₀ = с/ν

ν = с / λ₀ = 3·10⁸ / ( 9,6·10⁻⁵ ) ≈ 3,1·10¹² Гц

V₁ = λ₁·ν = 1,6·10·10⁻⁵ · 3,1·10¹² ≈ 0,5·10⁸ м/с