Знайдіть частоту обертання дзиґи, якщо вона здійснює один повний оберт за 0,2 секунди. (в одиницях

СІ) * 2 бали Ваша відповідь. срочно 30 балов даю​

Ответы на вопрос

Отвечает Жолудов Илья.

Ответ:

n = N/t = 1/0.2 = 5 Гц