У двох вантажних вагонах було порівну вугілля. Коли з першого вагона вивантажили 12 т вугілля, а з

другого- 22 т, то в першому вагоні залишилося в 6 разів більше вугілля, ніжу другому. Скільки тонн вугілля було в кож- ному вагоні спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Поля.

                              Было               Стало

1-й вагон                  х                    х - 12 (в 6 раз >)

2-й вагон                 х                    х - 22

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

(х - 22) · 6 = х - 12

6х - 132 = х - 12

6х - х = 132 - 12

5х = 120

х = 120 : 5

х = 24

Ответ: по 24 тонны угля было в каждом вагоне сначала.

Проверка:

24 - 12 = 12 (т) - осталось в первом вагоне

24 - 22 = 2 (т) - осталось во втором вагоне

12 : 2 = 6 (раз) - во столько раз больше в первом вагоне

Отвечает Подуков Лев.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 вагон = 2 вагон = х т

х - 12 = 6 * (х - 22)

х - 12 = 6х - 132

х - 6х = -132 + 12

-5х = -120

х = -120 : (-5)

х = 24

1 вагон = 2 вагон = (х) = 24 (т) - было в каждом вагоне изначально

24 - 12 = 12 (т) - стало в 1 вагоне после выгрузки 12т

24 - 22 = 2 (т) - стало во 2 вагоне после выгрузки 22 т

12 : 2 = 6 (раз) - стало больше в 1 вагоне