1. в одному вантажному вагоні було втричі більше вугілля, ніж у другому. Коли з першого вагона

вивантажили 16т вугілля, а з другого - 4т, в обоих вагонах стало порівну вугілля. Скільки було вугілля в другому вагоні спочатку? 2. розв'яжіть рівняння ll x l - 5 l = 1

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанов Ислам.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

№1

Нехай у другому вагоні спочатку х т вугілля.Коли з  нього вивантажили 4 т,то стало х-4.У першому вагоні було втричі більше вугілля, ніж у другому: 3х.Коли з першого вагона вивантажили 16т вугілля,то стало 3х-16 та в обох вагонах стало порівну вугілля.

3х-16=х-4

3х-х=-4+16

2х=12

х=12:2

х=6 т  вугілля було  в другому  вагоні спочатку.

№2

ll x l - 5 l = 1

l x l = l1+l 5 ll

l x l =l 6 l

х=6

х=-6