У двох вантажних вагонах було порівну вугілля. Коли з першого вагона вивантажили 15 т вугілля, а

з другого – 21 т, то в першому вагоні залишилося в 6 разів більше вугілля, ніж у другому. Скільки вугілля було у кожному вагоні спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Меньшенина Владислава.

Пусть по х т угля было в каждом вагоне. Уравнение:

(х - 21) · 6 = х - 15

6х - 126 = х - 15

6х - х = 126 - 15

5х = 111

х = 111 : 5

х = 22,2

Відповідь: по 22,2 т вугілля було в кожному вагоні спочатку.