У двох вантажних вагонах було порівну вугілля . Коли з першого вагона вивантажили 12 т вугілля , а

з другого 22 т ,то в першому вагоні залишилося в 6 разів більше вугілля , ніж в другому . скільки тонн вугілля було в кожному вагоні спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Меньшенина Владислава.
X - 12  = 6( x - 22 ) 
x - 12 = 6x - 132
5x = 120 
x = 24 ( т ) угля было вначале в каждом вагоне 
Ответ 24 тонны
Отвечает Абитаева Гаухар.
                    1-й вагон                    2-й вагон
было              х т                                 х т
стало           (х - 12) т                      (х - 22) т
                       в 6 раз больше
х - 12 = 6(х - 220
х -12 = 6х - 132
х - 6х = -132 + 12
-5х = -120
х = -120 : (-5)
х = 24
Значит, в каждом вагоне было по 24 т угля