4. У двох вантажних вагонах було порівну вугілля. Коли з першого вагона вивантажили 12 т вугілля, а

з другого – 22 т, то в першому вагоні залишилося в 6 разів більше вугілля, ніж у другому. Скільки тонн вугілля було в кожному вагоні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Сайдашева Аделина.

                    1-й вагон                    2-й вагон

было              х т                                 х т

стало           (х - 12) т                      (х - 22) т

                       в 6 раз больше

х - 12 = 6(х - 220

х -12 = 6х - 132

х - 6х = -132 + 12

-5х = -120

х = -120 : (-5)

х = 24

Значит, в каждом вагоне было по 24 т угля

Отвечает Куткович Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

22:12=2